ESKİL

Mustafa Ceylan Kimdir ?

İYİ Parti Eskil İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa Ceylan Kimdir ?

İşte kendi kaleminden Mustafa Ceylan;

15 Şubat 1976 yılında Aksaray Eskil’de Atiye ve Hüseyin Ceylan çiftinin evlatları olarak doğdum. İlkokula Mutlu Yaylası İlkokulu’nda başlayıp, Bakalak Yaylası İlkokulu’nda bitirdim. Ortaokul ve liseyi Eşmekaya Lisesi’nde “okul birincisi” olarak bitirdim.

1994 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünü kazandım. 1998 yılında mezun olduktan sonra Konya-Karatay-Kızören İlköğretim okulu’na sınıf öğretmeni olarak atandım. 2000 yılında asker öğretmen olarak askerliğimi yaptım. Kızören İlköğretim okulu’nda 2003-2009 yılları arasında müdürlük yaptım. Bu süre içerisinde iki defa teşekkür, bir defa takdir ve bir defada maaşla ödüllendirme aldım. Sonraki dönemlerde de defalarca “Başarı belgesi” ve “Üstük Başarı Belgeleri” ile ödüllendirildim.

Konya Selçuklu Dikilitaş Sahipata İlkokulu’ndaki görevimden Eskil Belediye Başkan Adaylığı için istifa ettim ve İYİ Parti’den başkan adayıyım.

Eskil Doybalak küme evlerinde evim var ve öğretmenken de hafta sonu ile diğer tatillerde köyümde ikamet ettim. Ayrıca Doybalak küme evlerinde tarımla uğraşıyorum.

Evliyim ve iki çocuğum var.