Künye

Eskilin Bilgi Kaynağı İnternet Haber 

Adres: Merkez Mah. Şehit Recep Bozdağ Cad. Eskil Aksaray
Site Sahibi 
Mustafa ÜNLÜ
Email: mustafaunlu2014@gmail.com
Reklam v.s İletişim İçin: 0553 600 8619
İletişim – Mail /Contact
mustafaunlu2014@gmail.com
Önemli Uyarı:
 Sitemizde Yayınlanan Haberlere Yapılan Yorum ve Facebook sosyal eklentisi üzerinden yapılan yorumlardan Yorumu Yapan Kişi Sorumludur www.eskilinbilgikaynagi.com Bu yazılar ve yorumlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmez.
Sitemizdeki tüm içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak Yayınlanmaktadır  Başka Sitelerden Alınan Haberlerin Altına Kaynağı Belirtilmiştir.
Altında Kaynak Belirtigimiz Haberlerden Kaynak Haber Siteleri sorumludur.
www.eskilinbilgikaynagi.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
sitemiz kesinlikle ajans haberi kullanmamaktadır. mail yolu ile gelen basın bültenleri, belediye kaymakamlık, bakanlık vs kamu kurumlarının ve spor kulüplerinin sitelerinde yer alan haberleri kullanmaktayız.
-BASIN BÜLTENLERİ- 
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
,
Dikkat..! Hatalı,Eksik,Yanlış Düzeltilmesini vs Telif Hakkı İhlali Olduğunu Düşündüğünüz haberleri iletişim adreslerimizden bize bildirin editorumuz tarafından yapılacak inceleme ardından gerekli işlem yapılacaktır.
Uyar Kaldır Mail adresimiz:mustafaunlu2014@gmail.com

ÖNEMLİ UYARI

www.eskilinbilgikaynagi.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri mustafaunlu2014@gmail.com  mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz Yöneticilerimiz tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Uyar Kaldır Mail adresimiz:mustafaunlu2014@gmail.com