ESKİLVEFAT HABERLERİ

Eskilli Genç ile Çalışma Arkadaşlarından Örnek Davranış Buldukları İçi Para Dolu Cüzdanı Sahibine Teslim Ettiler.

Eskil’in Tatarlı Yaylasından ve Konya’da Selçuklu Belediyesinde Temizlik Personeli Olarak Çalışan Muzaffer Mutlu, Ekip Arkadaşları İle Çalıştıkları Sırada Buldukları İçi Para Dolu Cüzdanı Sahibine Teslim Ettiler.

Konya’da Selçuklu Belediyesi temizlik görevlisi olarak çalışan Mehmet Keskin , Hasan Ali Çatlı ve Eskilli Muzaffer Mutlu, Birlik Parkında çalışma yaptığı sırada çöp kovasının içinde cüzdan fark ettiler.

İÇİ PARA DOLUYDU
Cüzdanı açtığında içinde yüklü miktarda para olduğunu gören Mehmet Keskin ve çalışma arkadaşları Hasan Ali Çatlı ve Eskilli Muzaffer Mutlu cüzdanın sahibi İbrahim Leylek’e ulaşmak için harekete geçti.

Uzun uğraşlar sonunda Konya’nın Seydişehir ilçesinde yaşayan Leylek’e ulaşan Keskin ve arkadaşları cüzdanın kendilerinde olduğunu belirtti.

YAKININI HASTANEYE GETİRMİŞ
Konya kent merkezine gelen İbrahim Leylek’e para dolu cüzdan teslim edildi.

Mehmet Keskin ile çalışma arkadaşları Muzaffer Mutlu ve Hasan Ali Çatlı’ya teşekkür eden Leylek, geçtiğimiz günlerde bir yakınını hastanede tedavi için Konya’ya getirdiği sırada cüzdanı kaybettiğini, günlerdir aradığını, gelen telefonla büyük mutluluk yaşadığını söyledi.

Duygusal anlar yaşayan Leylek, “Mehmet Keskin ve arkadaşlarının şahsında bütün Selçuklu Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederim. Allah onlardan razı olsun. Rabbim bu insanların sayısını artırsın.” dedi.

Kaynak: Haberdairesi.com

Ok İşareti İle Gösterilen Eskilli Muzaffer Mutlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir