ESKİL

Eskil’de Yapımı Tamamlanan Kapalı Pazar Yeri Hizmete Açılıyor

Eskil Belediyesince yapımı tamamlanan Kapalı Sebze Pazarı hizmete giriyor. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen 

Belediyemizce yapımı tamamlanan Kapalı Sebze Pazarı hizmete giriyor. 10 bin metre karesi açık 4 bin metre karesi kapalı olmak üzere toplamda 14 bin metre kare Modern bir Semt Pazarı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyorum. Hizmete açılacak olan Kapalı Pazar Yerimiz ile beraber artık İlçemizde yaşayan vatandaşlarımız ve pazarcı esnafımız tozdan, çamurdan, yağmurdan etkilenmeden pazarlarını yapabilecekler. Esnaflarımıza ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun.

Ayrıca geçenlerde sosyal medyada bir arkadaşımız paylaşım yapmış. O paylaşımı da es geçmek istemedim. Çok güzel düşünmüş. İnşallah şu pandemi belası ortadan kalksın, İlçemiz kuruluş yıl dönümünde çok güzel etkinliklerle birlikte bir tarım traktör ve tarım aletleri festivali düşüncemiz var.

İlçemizde oto galericilik yapan esnaflarımızın da Konya, Aksaray ve çevre illerle görüşerek İlçemize 15 günde bir araba/traktör pazarı gibi Pazar yer kurulması ile alakalı bir çalışma içerisine girerlerse bizlerden destek gelmesi konusunda hiçbir zaman çekincemeleri olmasın. Bu ve buna benzer talepleri olan arkadaşlarımız var ise hiç çekinmeden düşüncelerini bizlere bildirsinler. Biz vatandaşlarımız taleplerini hiçbir zaman göz ardı etmedik etmeyeceğiz.

Bu ve buna benzer proje ve tekliflerle birlikte vatandaş odaklı hizmetlerimiz her zaman devam edecek. Yaptığımız ve yapacağımız bütün projelerimizi halkımızın taleplerine göre uygulamaya koymaya devam edeceğiz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir