ESKİL

Eskil’de 23 Nisan töreni düzenlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ilçemiz Kaymakamlık Meydanı Atatürk Büstüne Çelenk Sunma Töreni yapıldı.

Pandemi nedeniyle sınırlı katılımın olduğu törende İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini sunmasının ardından Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşları anısına yapılan Saygı Duruşu ve okunan İstiklal Marşı’nın ardından tören sona erdi.

Törenin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER’i Eskil İlkokulu öğrencileri Mustafa GÖRÜR ve Hüsnü BELGEMEN makamında ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER “Sevgili gençler hoş geldiniz. Sizlerin zatında ilçemizin çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Bir geleneği canlandıralım ve gelecekte sizlerin bulunacağı makam koltuğuna buyurun, oturun”diyerek makamını öğrencilere bıraktı.

Öğrencilerden Mustafa GÖRÜR “Tüm öğrenci arkadaşlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum”dedi. Hüsnü BELGEMEN ise “Tüm sınıf arkdaşlarımın ve tüm öğrenci arkadaşlarımın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir