ESKİL

Bayram Bozkıl’dan sevindirici haber

Eskil’in Tosun Yaylası’ndan geçtiğimiz cuma sabahı meydana gelen trafik kazasında 82 yaşındaki Bayram Bozkıl ağır yaralanmıştı.

Mezarlık ziyareti için ana yoldan, yolun karşısına geçmeye çalışan 82 Yaşındaki Bayram Bozkıl’a (Koç Bayram) Cihanbeyli istikametinden gelen ve sürücüsünün ismi öğrenilmeyen araç çarptı.

Kazada çarpmanın etkisiyle Bayram Bozkıl yaralandı. yaralı, çağrılan Ambulansla Eskil Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı.

Buradan Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi sevk edilen ve Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altına alınan Bozkıl’ın vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar oluştuğu öğrenildi.

3 günlük yoğun bakım tedavisinin ardından bugün normal odayı çıkarılan Bozkıl’ın sağlık durumu hakkında bilgi veren Bayram Ali Bozkıl, “Allah’a şükürler olsun babam bugün normal odaya çıktı. Sağ tarafta 12 kaburgası kırık, sağ ayak bileğinde ve sağ omuz tarafında kırık mevcut. Ayrıca omurgada çatlak var. Şu anda yemesi içmesi yerinde ve sağlık durumu iyi şükür. İnşallah sevenlerimizin de duasıyla en kısa sürede tam olarak sağlığına kavuşur.” diye konuştu.

​Eskil’de Yolun Karsısına Geçmeye Çalışan Vatandaşa Otomobil Çarptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir