ESKİL

Ali Mutlu Yeniden Eskil AK Parti ilçe Başkanı seçildi

Ak Parti Eskil 7. Olağan kongresi yapıldı. Medcezir Düğün Salonu’ndaki programa pandemi kurallarına uygun şekilde saygı duruşu ardından istiklal marşı okunarak başlandı. Kongreye katılanlar, AK PArti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ahmet Zenbilci, Aksaray İl Koordinatörü Abdullah Doğru, Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve partililerin katılımıyla gerçekleşti. 

Kongrenin sonucunda Eskil AK Parti mevcut  İlçe Başkanı Ali Mutlu tek aday olarak girdiği seçimde yeniden başkan  seçildi. Seçimin ardından Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen “Kongremizin Eskil ilçemize ve partimize hayırlı olmasını ve yeniden seçilen Ali Mutlu başkanımıza ve yönetimine başarılar dilerim.” dedi.

Ali Mutlu da yaptığı açıklamada, “Bugün partimizin 7’nci olağan kongresini gerçekleştirdik.

Bizleri Yalnız bırakmayan maske ve mesafe kurallarına uyarak salonumuzu dolduran tüm yol arkadaşlarıma, telefonla ve sosyal medya üzerinden destek mesajı veren hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ederim.

Kongre sürecimizin teşkilatımız, milletimiz ve ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Dün olduğu gibi bugün de teşkilatımız, belediye başkanımız, il genel ve belediye meclis üyerimiz ve STK başkanlarımızla Eskil için inandığımız yolda, bahanelere sığınmadan, zorluklara aldırmadan, büyük ve güçlü eskil’i inşa etmek için koşacak, koşturacak, var gücümüzle çalışacağız inşallah…” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir