ESKİL

Aksaray Belediye Başkanı Dinçer Eskil’i Ziyaret Etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, belediye meclis üyeleri ile birlikte Eskil İlçesine ziyarette bulundu. Başkan Dinçer, ilk olarak Eskil İlçe Belediye Başkanı Necati Belgemen’i, Merkez İlçe, Gençlik Kollarını ve ardından Eskil’de tarım ve hayvancılık alanında yatırım yapan iş adamlarını ziyaret etti.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Belediye Meclis Üyeleri Cem Elibol ve Yakup Ülger ile Eskil İlçe Belediye Başkanı Necati Belgemen’i ziyaret etti. İlçe Belediye Başkanı Necati Belgemen, Eskil Belediyesinin projelerinden ve yürütülen hizmetlerle ilgili bilgi verdi. Başkan Dinçer, şehrin en büyük ilçelerinden biri olan Eskil’de belediyecilik hizmetleri etkin yürütüldüğünü söyledi. Şehrin tarım ve hayvancılığında Eskil’in büyük bir paya sahip olduğunu belirten Başkan Dinçer, “Hükümetimizin tarım ve hayvancılığa verdiği destekler, ilçemizde tarımsal işletme sayısının artmasına ve yaygınlaşmasına yol açıyor” dedi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, beraberindeki heyet ile birlikte AK Parti Eskil İlçe Başkanı Ali Mutlu ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Veli Batur’u ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Aksaray’ın her ilçesini ve kasabalarını adım adım gezen Başkan Dinçer, Eskil’in tarım ve hayvancılık sektörüne katkı sunan iş adamlarını ve tarım işletme tesislerini inceledi. Başkan Dinçer, ziyaret esnasında ilçe merkezindeki esnaflara hayırlı işler diledi. Karşılaştığı vatandaşlarla sohbet edip hasbihalde bulundu. İlçe Belediye Başkanı Necati Belgemen, parti teşkilatı ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Başkan Dinçer’e teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir