ESKİL

Akparti Belediye Başkan Adayı Mustafa Zavlak Biz, Siz, O Değil Eskil Kazanacak

Eskil AK Parti belediye başkan adayı olarak gösterilen Mustafa Zavlak, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı açıklamada, “Biz, siz,o değil, Eskil kazanacak” dedi.

Ak Parti’nin adayı olan Mustafa Zavlak, ilçenin potansiyelini en iyi şekilde değerlendireceklerini ve halkın beklentilerine en iyi şekilde cevap vereceklerini belirtti.
Zavlak, seçim kampanyalarında halkın ihtiyaç ve taleplerine odaklanacaklarını ve ilçenin daha yaşanabilir bir yer haline getirilmesi için canla başla çalışacaklarını vurguladı. Ayrıca, halkın destek ve güvenini kazanarak ilçeyi daha ileriye taşıyacaklarını sözlerine ekledi.
Mustafa Zavlak siz, biz, o değil sevgi, saygı, hizmet sonuç olarak Eskil kazanacak dedi.
Zavlak sözlerinin sonunda şu kelimeleri ekledi:
Saha çalışmalarında bizlere kapılarını açan, bizlere güvendiğini ve inandığını belirten bizleri, sevgiyle ve hoş görüyle kucaklayan annelerimin ve büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin ise gözlerinden öper saygı ve sevgilerimi sunarım.
Bu mübarek ayda bizlere göstermiş olduğunuz misafir perverliğinizden ve ilginizden dolayı çok teşekkür ediyor bir Eskil’li ve sizlerin adayı olmaktan gurur duyuyorum dedi.
Allah’ım tutmuş olduğunuz oruçları ve yapmış olduğunuz ibadetleri kabul eylesin hayırlı Ramazanlar. Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Mustafa ÜNLÜ

Eskilin Bilgi Kaynağı İnternet Sitesi Haber Editörü